سئوالات متداول در

شتاب كارا تكنولوژی

قبل از کامل کردن فیلدهای زیر از قسمت راهنمای سایت فایل نمونه مربوط به این بخش را دانلود و مطالعه فرمائید.
در صورتی که سوال شما در لیست سوالات نیست سوال خود را مطرح کرده و یا با مشاور ما تماس حاصل فرمایید .
جهت ثبت سئوال ابتدا به سیستم وارد شوید . در صورتی که ثبت نام نکرده اید ثبت نام کنید .
سئوال :
دسته سئوال
کد امنیتی :
123
عنوان : از کجا مطمئن باشم که طرح من با تمامی اطلاعات محرمانه مانده و حقوق معنوی آن حفظ می شود؟

گروه صنعتی ماموت با نزدیک به 3 دهه فعالیت اقتصادی از خوش نام ترین فعالین اقتصادی بخش خصوصی در ایران می باشد که همواره بصورت شفاف در امور مختلف اقتصادی و اجتماعی مطابق قوانین عمل نموده است. درهمین راستا قراردادی تحت نام قرارداد محرمانگی تهیه شده است که در شروع کار توسط طرفین امضاء می گردد تا ایده دهنده با خیالی آسوده به بیان موضوعات خود بپردازد.

عنوان : آیا فایل پاپورپونت تکمیل شده توسط من (تیم)جهت ارائه به سرمایه گذاران ارسال می گردد؟

قطعاً خیر! تیم حرفه ای و تخصصی ما تمام تلاش خود را می کند که با توجه به جلسات مکرری که با سرمایه گذاران حوزه های مختلف دارند با کمک شما به بهترین شکل فایل مذکور را تهیه و آماده نمایند. بدون شک در این راه نقش استفاده از منتورهای تخصصی و با تجربه انکارناپذیر است.

عنوان : در صورتیکه برای اجرای طرح ها وایده ها نیاز به مکان و یا امکانات فنی و مهندسی باشد، چگونه می توان به آن ها دست یافت؟

مجموعه ماموت همواره سعی می کند که یار و همراه شما عزیزان تا خط پایان باشد. در همین راستا و پس از تلاشهای فراوان دانشگاه ماموت موفق به اخذ مجوز مرکز نوآوری گردید که این مجموعه در حال اتمام ساخت می باشد که پس از تکمیل شدن و مجهز شدن آن بزودی امکان استفاده از فضای فیزیکی جهت استقرار در این مرکز در درون شرکت فراهم می گردد. ضمنا در صورت نیاز به خطوط تولید و همچنین کارگاههای مجهز شهرک صنعتی ماموت جهت اجرا، توسعه و تکمیل ایده خود می توانید از این امکانات استفاده نمائید.

عنوان : در مرکز نوآوری علاوه بر فضای فیزیکی چه امکاناتی در اختیار تیم ها قرار داده خواهد شد؟

علاوه بر امکانات دفتری و فضای فیزیکی دوره های آموزشی خاص به همراه تیم مشاوره ای نیز در کنار شما جهت هر چه سریعتر انجام شدن فرآیندهای مختلف خواهد بود.

عنوان : آیا امکان سرمایه گذاری مستقیم در ایده ها و طرح ها وجود دارد؟ و آیا محدودیتی در این راستا اعمال می گردد.؟

هیچگونه محدودیتی در سرمایه گذاری ها وجود ندارد و تمامی شرکت های گروه صنعتی ماموت به عنوان سرمایه گذاران مستقیم و غیر مستقیم در روز رویداد به عنوان سرمایه گذار حضور دارند. بعلاوه شتاب تک نیز در تمامی مراحل حضور خواهد داشت!

عنوان : آیا امکان عقد قرارداد فی مابین دانشگاه ها، پارک های علم و فناوری، مراکز رشد، مراکز پژوهشی و تحقیقاتی با سرمایه گذاران می باشد؟

بله. با توجه به ماهیت برخی نیازها و خواسته های گروه صنعتی ماموت، در بعضی موارد می توان موارد مورد نظر را بصورت پروژه دانشگاهی، طرح پژوهشی و یا حتی پایان نامه های تخصصی تحصیلات تکمیلی طرح و در قالب قراردادی مجزا بصورت مدت دار اجرا نمود. لازم بذکر است برای این مدل همکاری نیز می بایست مطابق مراحل عادی ثبت ایده در وبسایت مذکور مراحل کامل ثبت نام و بارگذاری فایل را انجام دهید.

عنوان : آیا استارتاپی که قبلا بر روی آن سرمایه گذاری شده است، می تواند به شتاب تک راه پیدا کند؟

بله در صورت مشخص بودن موارد قانونی و عدم ابهامات، همه استارت آپ ها در مجموعه شتاب تک برای سرمایه گذاری بررسی می شوند.

عنوان : -آیا فضای کار و امکانات دفتری یا تولیدی نیز جزئ سرمایه گذاری محسوب می شود ؟

هر استارت آپی در آغاز کار به گستره متنوعی از حمایت نیاز دارد بعضی ها فقط سرمایه گذاری ، بعضی فضا و امکانات و زیر ساختهای نرم افزاری و حتی فضا و دستگاه ها و ابزارهای پیشرفته تولیدی که هر کدام در حالت عادی نیاز به صرف هزینه های بسیار زیاد و سرمایه گذاری مجزا دارد ، شتاب تک با تکیه بر امکانات شهرک صنعتی ماموت همه ی این امکانات را در صورت نیاز در اختیار استارتآپ ها قرار داده و بصورت منصفانه و مناسبی جزئ سرمایه گذاری محسوب می گردد

عنوان : هر استارتاپ در شتاب تک چقدر سرمایه دریافت میکند؟

با توجه به تنوع بسیار بالای نیازهای صنایع مختلف که در شبکه شتاب تک وجود دارند و تنوع ایده های استارت آپ ها کمینه یا بیشینه دقیق و قطعی برای سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است . بلکه با همکاری کارشناسان تحلیلگر مجموعه و خود استارت آپها میزان سرمایه گذاری بر مبنای ارزشگذاری ها و تحلیل ها مشخص خواهد شد . نکته قابل تامل اما اینست که شتاب تک هیچ ایده نابی را بدلیل محدودیت در سرمایه گذاری از دست نخواهد داد .

عنوان : آیا برای شرکت در رویداد استارت آپ باید هزینه ای پرداخت شود؟ برای مشاوره چطور؟

خیر. در هیچکدام از مراحل برگزاری رویداد نیازی به پرداخت هیچگونه هزینه ای نمی باشد و تمامی مراحل بصورت رایگان می باشد.

123
Loading..
لطفا منتظر بمانید . صفحه در حال بارگزاری است ...
تلفن :
02644526043
ساعت کار :
شنبه تا پنجشنبه ساعت 7 الی 16:30
پست الکترونیک :
Info@Shetab-Tech.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شتاب كارا تكنولوژی می‌باشد. Copyright © 2019 Shetab-Tech.com